Prosto i wygodnie

Prosto i wygodnie

Indywidualny projekt domu jednorodzinnego

lokalizacja: Kraków, Swoszowice

Polska

Rok:2022

Pokoje: 5

Przeznaczenie: dla rodziny 4-5 osobowej

    • Projekty architektury

Dom w sam raz!

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego stworzony dla młodego małżeństwa. Budynek jednorodzinny zaprojektowaliśmy tak aby od północy znajdowało się wejście, wjazd do garażu oraz klatka schodowa i łazienka. Stronę południową wykorzystano na pomieszczenia dzienne. Od zachodu niskie światło będzie natomiast wpadać do kuchni. Okna w budynku rozplanowane są tak aby uzyskać we wnętrzach maksymalny kontakt z ogrodem oraz powiększyć przestrzeń. Pietro zajmują trzy sypialnie, gabinet, łazianka oraz pralnia. Największa sypialnia posiada wydzieloną garderobę.

Ekonomicznie i nowocześnie

Bryła budynku jednorodzinnego jest prosta i nowoczesna przez co ekonomiczna w budowie. Duże przeszklenia na ścianach szczytowych domu nadają budynkowi lekkości. Od południa pergola zacienia latem pokój dzienny. Natomiast zimą gdy słońce jest niżej pozwala oświetlać i ogrzewać dodatkowo pomieszczenie co wpływa korzystnie na klimat w budynku.

Elewacja z jasnych kolorach bielach i szarościach z dodatkiem drewna. Całość oświetlona tak, aby budynek również wieczorem wyglądał atrakcyjnie.

 

 

Prosto i wygodnie
Przewiń na górę
error: Zablokowane