Wszystko jasne!

Wszystko jasne!

Powierzchnia: 60m2

Budownictwo: istniejące

Łazienki: 2

Przeznaczenie:4 osoby

    • Projekty wnętrz

Projekt wnętrz części dziennej oraz łazienek w domu jednorodzinnym pod Tarnowem.

Projekt realizowany jako projekt kompleksowy wraz z wizytami podczas remontu.

Głównym założeniem było rozjaśnienie wcześniejszej ciemnej przestrzeni z początku lat 2000.

Pierwotnie nie miało być dużych rewolucji ale otwartość inwestorów na różne pomysły poskutkowała wyburzeniem ściany, zmianą całkowicie klatki schodowej, likwidacją zabudów itp.

Od powstania projektu przewodziła nam spójna wizja, podobne myślenie, kompromisy dzięki temu realizacja przebiegała sprawnie.

Pierwszym zabiegiem projektowym jaki podjęto było wyburzenie ściany między jadalnią a kuchnią, istniejącego kominka oraz wymiana całej kuchni.  Pozostawiliśmy istniejące drewniane drzwi i podłogi. Zostały wyczyszczone, cyklinowane i pomalowane na nowo. Dzięki temu zabiegowi dostały nowe życie i prezentują się bardzo dobrze w nowym wydaniu.

Zaangażowanie wykonawców i ich świetna praca sprawiły, że całość prezentuje się pięknie!

 

 

 

 

 

 

Praktycznie i przytulnie

 

 

Głównym celem projektu było uzyskanie większej i jaśniejszej przestrzeni w części dziennej domu. Zaprojektowaliśmy wyburzenia ściany między pokojem dziennym a kuchnią na tyle ile pozwoliła konstrukcja budynku. Rozebrany został również duży kominek wraz z zabudowami pod półki.

Kuchnia otworzyła się na jadalnie a szafki zaprojektowano tak aby jak najmniej było szafek wiszących. Postawiliśmy na duże szuflady i blaty ze spieku kwarcowego.

W przedpokoju duże lustro optycznie powiesza wnętrze a drzwi gdzie wprawiono tafle szkła sprawiają, że wnętrze zaprasza nas do środka.

Łazienki jasne i prawie w całości białe zostały wykończone płytkami ze wzorem marmuru. czarne wykończenie blatu i dodatki doskonale współgrają ze sobą.

 

 

 

 

Prosto i nowocześnie:

 

 

 

Relaks i wyciszenie:

 

 

tak było wcześniej:

Wszystko jasne!
Przewiń na górę
error: Zablokowane