O mnie

z-architektem

Jesteśmy tu po to aby tworzyć dla Was projekty, w których będziecie się czuć dobrze a Wasza codzienność będzie łatwiejsza. Podchodzimy z pełnym zaangażowaniem do każdego rodzaju projektu nie ważne czy jest to duży budynek czy niewielkie wnętrze.

Najchętniej projektujmy architekturę minimalistyczną, funkcjonalną i do mieszkania. Naturalne materiały oraz polskie produkty to jest to co chcemy stosować w naszych projektach.

Współpracujemy z wykonawcami, branżystami, kierownikami budów. Prowadzimy inwestora przez cały proces inwestycyjny od szkicu po gotową realizację.

mgr inż. arch. Sabina Karp-Chodyna
Architektka oraz projektantka wnętrz. Po ukończeniu Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej doświadczenie zdobywałam w Krakowskich biurach architektonicznych pracując nad projektami biurowców, osiedli oraz wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Widzę Świat takim jaki mógłby być! Jako architekt projektuje z pasją ale jednocześnie świadczę konkretną usługę, czy to projektując budynki kubaturowe czy wnętrza. Mogłoby się wydawać, że tworzenie ładnych przestrzeni to czysta przyjemność a samą prace wykonuje program komputerowy. Nic bardziej mylnego. Tworzenie każdego projektu odbywa się w oparciu o konkretne potrzeby inwestorów oraz wizje architekta. Empatia i otwartość umysłu to jest to czym staram się kierować podczas współpracy i projektowania.

Dlaczego z-architektem?

Tylko wspólne zaangażowanie architekta i inwestora mogą zrodzić wyjątkowe realizacje. Podejmując współprace wiąże nas wspólny cel projektowy!

Przewiń do góry