O mnie

z-architektem

to autorska pracownia stworzona przez Sabinę Karp-Chodyna z miłości do architektury i designu. Została założona, żeby wartości jakie niesie architektura zmieniały świat na lepszy. Chętnie wykonamy dla Was przestrzenie i obiekty, w których będziecie się czuć dobrze a Wasza codzienność będzie łatwiejsza.

Podchodzimy z pełnym zaangażowaniem do każdego rodzaju projektu nie ważne czy jest to duży budynek czy niewielkie wnętrze.

Najchętniej projektujmy architekturę minimalistyczną, funkcjonalną i do mieszkania. Naturalne materiały oraz polskie produkty to jest to co chcemy stosować w naszych projektach.

Prowadzimy inwestora przez cały proces inwestycyjny od szkicu po gotową realizację.

Dlaczego warto wybrać

z-architektem?

  • Pracujesz z architektem z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń;
  • Nad wszystkimi pracami projektowymi pracuję osobiście lub je koordynuje. Dlatego masz pewność z kim pracujesz.
    Jako pracownia celowo piszę w liczbie mnogiej ponieważ za każdą współpracą projektową kryją się też inni projektanci, elektrycy, branża sanitarna, konstruktor, geolog, geodeta i inni branżyści wykonawcy i kierownicy budowy. Nigdy całość pracy nie jest tylko i wyłącznie moją zasługą;
  • W wycenach podaję również szacunkowe ceny za projekty branżowe/projekt techniczny. Poznajesz całość kosztów w przejrzysty sposób;
  • Współpracujemy z wykonawcami, branżystami, kierownikami budów;
  • Współpracuje przy projektach wnętrz z wykonawcami oraz sklepami z wyposażeniem wnętrz dzięki czemu mogę uzyskać jak najlepsze ceny dla moich klientów;
  • Projektuje etapami. Dostosowuje tępo prac do inwestycji i potrzeb inwestorów oraz pomagam na każdym etapie powstawania inwestycji.

Dlaczego nazwa
z-architektem?

Tylko wspólne zaangażowanie architekta i inwestora mogą zrodzić wyjątkowe realizacje. Podejmując współprace wiąże nas wspólny cel projektowy! Chciałam tu podkreślić, ze sam architekt jeszcze niewiele może ale jeśli „z-architektem” współpracuje inwestor i inni uczestnicy procesu, projekty mogą stać się rzeczywistością.

20220212_180155 kopia

mgr inż. arch. Sabina Karp-Chodyna

Jestem architektką z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń oraz projektantką wnętrz.

Zajmuję się projektowaniem architektury kubaturowej oraz wnętrz.

Po ukończeniu Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej doświadczenie zdobywałam w Krakowskich biurach architektonicznych pracując nad projektami biurowców, osiedli oraz wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Widzę Świat takim jaki mógłby być!

Jako architekt projektuje z pasją ale jednocześnie świadczę konkretną usługę, czy to projektując budynki kubaturowe czy wnętrza. Mogłoby się wydawać, że tworzenie ładnych przestrzeni to czysta przyjemność a samą prace wykonuje program komputerowy. Nic bardziej mylnego. Tworzenie każdego projektu odbywa się w oparciu o konkretne potrzeby inwestorów oraz wizje architekta. Empatia i otwartość umysłu to jest to czym staram się kierować podczas współpracy i projektowania.

Ścisła współpraca:

image0 kopia

mgr inż. arch. Katarzyna Wysocka 

Architektka z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń oraz piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym.

Kasia zajmuję się projektowaniem architektury kubaturowej: mieszkaniowej oraz biurowej. Wykonuje obszerne dokumentacje projektowe architektoniczno-budowlane oraz wykonawcze, a skomplikowane procedury administracyjne są dla niej jak chleb powszedni.

Duże doświadczenie w sferze technicznej oraz procedur administracyjnych zdobywała przez lata pracując przy zróżnicowanych projektach. Skomplikowane uwarunkowania wpływające na to, że projekt może być wyzwaniem nie są dla niej przeszkodą. 

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły? Dowiedz się więcej o naszych usługach zadzwoń lub zarezerwuj rozmowę on-line.
Przewiń na górę
error: Zablokowane