O mnie

z-architektem

to autorska pracownia stworzona przez Sabinę Karp-Chodyna z miłości do architektury i designu. Została założona, żeby wartości jakie niesie architektura zmieniały świat na lepszy. Chętnie wykonamy dla Was przestrzenie i obiekty, w których będziecie się czuć dobrze a Wasza codzienność będzie łatwiejsza.

Podchodzimy z pełnym zaangażowaniem do każdego rodzaju projektu nie ważne czy jest to duży budynek czy niewielkie wnętrze.

Najchętniej projektujmy architekturę minimalistyczną, funkcjonalną i do mieszkania. Naturalne materiały oraz polskie produkty to jest to co chcemy stosować w naszych projektach.

Prowadzimy inwestora przez cały proces inwestycyjny od szkicu po gotową realizację.

Dlaczego warto wybrać

z-architektem?

  • Pracujesz z architektem z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń;
  • Nad wszystkimi pracami projektowymi pracuję osobiście lub je koordynuje. Dlatego masz pewność z kim pracujesz.
    Jako pracownia celowo piszę w liczbie mnogiej ponieważ za każdą współpracą projektową kryją się też inni projektanci, elektrycy, branża sanitarna, konstruktor, geolog, geodeta i inni branżyści wykonawcy i kierownicy budowy. Nigdy całość pracy nie jest tylko i wyłącznie moją zasługą;
  • W wycenach podaję również szacunkowe ceny za projekty branżowe/projekt techniczny. Poznajesz całość kosztów w przejrzysty sposób;
  • Współpracujemy z wykonawcami, branżystami, kierownikami budów;
  • Współpracuje przy projektach wnętrz z wykonawcami oraz sklepami z wyposażeniem wnętrz dzięki czemu mogę uzyskać jak najlepsze ceny dla moich klientów;
  • Projektuje etapami. Dostosowuje tępo prac do inwestycji i potrzeb inwestorów oraz pomagam na każdym etapie powstawania inwestycji.

Dlaczego nazwa
z-architektem?

Tylko wspólne zaangażowanie architekta i inwestora mogą zrodzić wyjątkowe realizacje. Podejmując współprace wiąże nas wspólny cel projektowy! Chciałam tu podkreślić, ze sam architekt jeszcze niewiele może ale jeśli „z-architektem” współpracuje inwestor i inni uczestnicy procesu, projekty mogą stać się rzeczywistością.

20220212_174656

mgr inż. arch. Sabina Karp-Chodyna

Zajmuję się projektowaniem architektury kubaturowej oraz wnętrz. Jestem architektką z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń oraz projektantką wnętrz. Po ukończeniu Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej doświadczenie zdobywałam w Krakowskich biurach architektonicznych pracując nad projektami biurowców, osiedli oraz wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Widzę Świat takim jaki mógłby być!

Jako architekt projektuje z pasją ale jednocześnie świadczę konkretną usługę, czy to projektując budynki kubaturowe czy wnętrza. Mogłoby się wydawać, że tworzenie ładnych przestrzeni to czysta przyjemność a samą prace wykonuje program komputerowy. Nic bardziej mylnego. Tworzenie każdego projektu odbywa się w oparciu o konkretne potrzeby inwestorów oraz wizje architekta. Empatia i otwartość umysłu to jest to czym staram się kierować podczas współpracy i projektowania.

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły? Dowiedz się więcej o naszych usługach zadzwoń lub zarezerwuj rozmowę on-line.
Przewiń na górę